معرفی انواع اسپری و ژل های تاخیری

در این وبلاگ محصولات زناشویی بلاخص اسپری و ژل های تاخیری معرفی می گردد

معرفی انواع اسپری و ژل های تاخیری

در این وبلاگ محصولات زناشویی بلاخص اسپری و ژل های تاخیری معرفی می گردد

بایگانی
  • ۰
  • ۰

مایک و جین با خوشحالی شما را در دنیای وسیع اسباب بازی های جنسی راهنمایی می کنند.

رابطه جنسی یک فعالیت شگفت انگیز است ، اما گاهی اوقات به اندازه کافی طولانی نمی ماند. این که آیا این به دلیل خستگی زیاد شماست ، مجبورید با استرس زیادی روبرو شوید یا به راحتی سفت و سخت باشید ، نتیجه همان است - جلسه شما خیلی زودتر از آنچه دوست داشتید تمام می شود و باید یک تاخیر وجود داشته باشد ( هرچند کوچک) قبل از اینکه بتوانید دوباره ادامه دهید. و این چیزی نیست که شما بخواهید خودتان را تحت آن قرار دهید.

بنابراین سوال افزایش استقامت جنسی شما ایجاد می شود. انجام این کار ممکن است و حتی اسباب بازی های مخصوص نیز برای آن وجود دارد. با این حال ، زمان لازم است تا استقامت خود را بهبود بخشید و مرحله ای که منتظر می شوید نتایج به نظر برسد ناامید کننده باشد. اما روش دیگری وجود دارد که جلسات خواب شما طولانی تر شود و من در مورد اسپری های تاخیری صحبت می کنم. با آنها ، می توانید قبل از تمایل خود ، پایان رابطه جنسی خود را فراموش کنید.

آنها به صورت آلت تناسلی اسپری یا اعمال می شوند و عملکرد آنها در کاهش احساسات کلی شما احساس می شود. به عنوان یک قاعده ، آنها حاوی بی حسی موضعی مانند بنزوکائین یا لیدوکائین هستند و همچنین می توانند در مقابله با انزال زودرس کمک کنند. استفاده از آنها آسان است ، آنها دوستدار کاندوم هستند و همچنین موثر هستند ، به شما امکان می دهند تفاوت را ببینید و مهمتر از همه ، آن را حس کنید. و از آنجا که آنها بی حسی موضعی هستند ، می توانید به طور مرتب و بدون هیچ گونه نگرانی از آنها استفاده کنید. من یک لیست برتر برای شما ایجاد کرده ام که به شما کمک می کند بهترین اسپری های تأخیر را انتخاب کنید و خودم چندین محصول را آزمایش کرده ام - و بررسی های مربوط به سایرین را بخوانید.

آخرین بروزرسانی: 3 نوامبر 2019
چندین موقعیت در لیست ما تغییر کرده است. به نظر من بهترین اسپری تاخیری ، دینامو است که فقط در 10 دقیقه کار می کند و به شما امکان می دهد لذت خود را تا حد زیادی گسترش دهید. مقام دوم با ترکیبات طبیعی و کمک به پتانسیل نعوظ شما به Sliquid Ride BodyWorx می رود. و مقام سوم توسط Strength Marathon گرفته شده است ، که مؤثر و ایمن است.

دلایل بهترین دینامو

بنابراین چه چیزی باعث می شود دینامو شماره یک در لیست من باشد؟ برای مبتدیان ، کیفیت کاملاً خوبی برای آن دارد و این محصول بسیار عالی است. به سرعت در پوست جذب می شود و شما می توانید در هر لحظه آماده شوید. بوی آن نیز خوب است و به هیچ وجه از بین نمی رود - هیچ کاری برای منحرف کردن شما و شریک زندگی تان از احساسات دلپذیر وجود نخواهد داشت. و در حالی که آلت تناسلی شما بی حس می شود ، اسپری این حساسیت را به طور کامل از بین نمی برد.

مقدار بی حس کننده ای که در آن وجود دارد بسیار ملایم است و همچنین مواد تشکیل دهنده ای در آن وجود دارد که نعوظ شما را بهبود می بخشد. نمی سوزد و یک بطری می تواند مدت زیادی به شما دوام آورد ، زیرا یک اسپری باید برای رسیدن به نتیجه مورد نظر شما کافی باشد. شما همچنین می توانید آن را در طول رابطه جنسی دهانی استفاده کنید - فقط آن را پاک کنید تا مطمئن شوید وارد دهان شریک زندگی شما نمی شود.
در این بررسی:

در این بررسی:

16 اسپری تأخیر برتر برای نتایج قابل توجه
1. دینامو - قوی و ایمن
2. Sliquid Ride BodyWorx - طبیعی و مؤثر است
3. ماراتن قدرتمند آدام و حوا - قدرت کنترل داشته باشید
4. آدام و حوا طولانی می روند
5. Lovehoney Stay
6. استاندارد اندازه گیری پیشرفته
7. STUD 100
8. اسپری دهانی Doc Johnson
9. Doc Johnson Sta-Erection
10. سوئیس نیروی دریایی استقامتی Rx
11- پیش نویس دکتر جانسون
12. اسپری دهانی Doc Johnson Mint
13. ماکا
14. پینلی
15. پری شبنم
16. VigRX
اطلاعات تکمیلی درباره اسپری های تاخیری
مزایا و معایب
تمیز کردن اسپری ها را خاموش کنید
نکات و ترفندها
خط پایین

16 اسپری تأخیر برتر برای نتایج قابل توجه
اگر قصد استفاده از محصولی را دارید که قرار است به مدت طولانی تری در رختخواب شما باشد ، باید مطمئن شوید که برای پوست شما بی خطر است و باعث تحریک و سوزش نمی شود. این لیست شامل بهترین نمونه هایی است که در حال حاضر در بازار موجود است ، بنابراین پس از بررسی ، انتخاب شما باید آسان تر شود. بنابراین ، بیایید به آن حق داشته باشیم و در لیست شروع کنیم.

1. دینامو - قوی و ایمن
دینامو یک حساس کننده کننده غلیظ مرد است که می توانید بدون هیچ گونه نگرانی از آن استفاده کنید و نتایج قابل توجهی نیز به همراه خواهد داشت. این از نظر ماهیت بسیار اساسی است - آن را روی آلت تناسلی مرد خود بمالید و نعوظ شما بی حس می شود و این باعث می شود سخت تر و طولانی تر شوید. اسپری غلظت بالایی از لیدوکائین (13٪) دارد و همچنین از نظر بالینی مورد آزمایش قرار گرفته و سازگار با FDA است ، بنابراین می توانید رضایت بیشتری کسب کرده و با اطمینان بدانید که از امنیت برخوردار نیستید.
این محصول همچنین می تواند به درمان انزال زودرس کمک کند و عملکرد شما با استفاده از آن بهبود می یابد. بطری ضد کودک است و بنابراین ، لازم نیست نگران این موضوع باشید که هر نوع آسیب را ایجاد می کند. و دقیقاً همان چیزی را که می گوید ، انجام می دهد - شما با آن طولانی تر خواهید شد ، اما تجربه شما به هیچ وجه از بین نخواهد رفت. دستورالعمل ها و نتایج را ناامید نکنید.

احتمالاً برای فهمیدن دوزهایی که برای شما مفید است ، به مدتی زمان نیاز خواهید داشت ، بنابراین ایده خوبی است که با یک اسپری روی سر شروع کنید. اگر احساس می کنید این کافی نیست ، یک اسپری دیگر اضافه کنید و این روند را تکرار کنید تا مقدار مناسب حاصل شود. پس از اتمام ، شما خوب است که بروید و هیچ چیز شما را از آزمایش و به دست آوردن بیشترین استفاده از مقاربت باز نمی دارد.

بدون هیچ راه ، شما می توانید موقعیت های مختلف و شرایط مختلف را امتحان کنید ، و در مورد ادامه بازی تا زمانی که می خواهید مطمئن باشید. و هنگامی که احساس می کنید وقت آن فرا رسیده است که یک شب بنامید ، می توانید به راحتی دینامو را بشویید و جلسه را تمام کنید. بطری اسپری ظروف سرباز یا مسافر را به حداقل می رساند ، شما می توانید آزمایش بیشتری کنید و همچنین هزینه زیادی برای شما نخواهد داشت ، بنابراین اساساً هیچ چیز برای این دستگاه حساس کننده دوست ندارد.

دلایل موفقیت دینامو:

از نظر بالینی تست شده و سازگار با FDA.
ایمن و مؤثر؛
نتایج قابل توجه؛
فرمول لیدوکائین 13٪؛
می تواند به درمان انزال زودرس کمک کند.
عملکرد را طولانی می کند؛
غیر تحریک کننده؛
بطری ضد کودک است؛
کار می کند به شرح شرح داده شده؛
آلت تناسلی را کاملاً بی حس نمی کند.
2. Sliquid Ride BodyWorx - طبیعی و مؤثر است
Sliquid Ride BodyWorx عملکرد جنسی شما را بهتر می کند و به شما در ماندگاری بیشتر در طول بازی کمک می کند. مواد طبیعی در این اسپری استفاده می شود و شما فقط باید مقداری از آن را قبل از رابطه جنسی اسپری کنید تا به آنچه می خواهید برسید. این محصول با بنزوکائین بی حسابی فرموله شده است ، بنابراین آلت تناسلی شما حساس می شود و انزال به تأخیر می افتد. 3 یا 4 سرنگ به سر و شافت باید فقط دوز مورد نیاز شما باشد.

یک نکته وجود دارد که باید قبل از استفاده از آن را به خاطر بسپارید - اگر شریک زندگی شما باردار است ، نباید از استفاده از این اسپری خودداری کنید. و همچنین لازم است در صورت بروز هر گونه تحریک ، استفاده از آن را متوقف کنید. جدا از آن ، نگرانی چندانی برای نگرانی شما وجود ندارد - محصول بی خطر از کاندوم و وگان است و دقیقاً مطابق آنچه کار می کند کار می کند. عادت کردن از بی حس کردن از این حساس کننده طول نمی کشد و به محض شروع رابطه جنسی به سختی متوجه آن می شوید.

مهمتر از همه ، این مانند جذابیتی عمل می کند و لازم نیست کارهای دیگری انجام دهید اگر احساس کنید زمان تمام شدن آن است. به سادگی آن را بشویید و سپس با مقاربت به صورت عادی ادامه دهید. همچنین لازم به ذکر است که Sliquid Ride BodyWorx از کیفیت روان کننده ای برخوردار است ، بنابراین تجربه شما به دلیل آن حتی نرم تر خواهد شد. اسپری برای هر پنی ارزش دارد و نباید از خرید آن پشیمان شوید.

مقدار قابل قبولی در بطری دریافت می کنید و از آنجایی که شما فقط نیاز به استفاده از آن دارید ، تا مدت زمان طولانی به طول می انجامد. شما همچنین می توانید آن را با اسباب بازی های جنسی گروه بندی کنید - برای مثال ، یک حلقه الاستیک خروس. و شریک زندگی تان مطمئناً اثرات را احساس می کند و باعث خوشحالی شما می شود - این اسپری را امتحان کنید و برای خودتان ببینید که چه چیزی می تواند به شما دهد. دستورالعمل هایی نیز وجود دارد ، بنابراین هیچ بازی حدس و گمان درگیر نخواهد شد.

چه چیزی Sliquid Ride BodyWorx را به خرید خوبی تبدیل می کند:

همانطور که باید کار خواهد کرد.
ساخته شده از مواد طبیعی؛
موثر و سریع عمل می کند.
محافظت از کاندوم و وگان
ساده برای استفاده؛
کیفیت عالی؛
روغن کاری اضافی؛
اثر تقریباً فوری؛
بدون بو
چسبنده نیست
3. ماراتن قدرتمند آدام و حوا - قدرت کنترل داشته باشید
ماراتن با قدرت فوق العاده آدم و حوا کنترل حداکثر نعوظ را به شما می دهد و این امکان را برای شما فراهم می کند که خیلی طولانی ، طولانی تر بروید. آن را روی سر و شافت آلت تناسلی خود اسپری کنید و همه خوب باشید - فرمول فوق العاده قدرت فوق العاده محصول بقیه را انجام داده و از بی حسی و آرامش بخش اطمینان می دهد. شما فقط 5 دقیقه نتایج را می بینید ، بنابراین لازم نیست که دادرسی را طولانی تر از آنچه باید مجبور کنید به تعویق بیاندازید.
این دستگاه حساس کننده سازگار با کاندوم است و تعداد کافی از آن در بطری برای ده ها برنامه وجود دارد. هر زمان لازم باشد قابل استفاده است و هیچ آمادگی خاصی برای آن وجود ندارد. از رابطه جنسی طولانی تر و رضایت فوق العاده لذت ببرید ، و تا زمانی که او شروع به لرزش کند ، بروید. و بدانید که ارگاسم شما در حال قوی تر شدن است - این اسپری بسیار خوب است.

طرفداران:

کنترل و پیشرفت
استقامت و عملکرد شما را بهتر می کند.
با مخاطب کار می کند.
فقط در 5 دقیقه کاملاً جذب می شود.
با کاندوم قابل استفاده است.
منفی:

برای بعضی از افراد بسیار قوی است.
برخی می گویند که هیچ نتیجه ای حاصل نشده است.
کمی بیشتر طول می کشد تا اثر کامل داشته باشد تا جایی که برخی از افراد صبر دارند.
بطری اسپریتزر برای برخی مناسب نیست.
بطری برای بعضی ها به اندازه کافی بزرگ نیست
4. آدام و حوا طولانی می روند
Adam & Eve Go Long یک اسپری تاخیری است که می تواند شما را در برقراری عشق به تمام شب کمک کند. به معنای واقعی کلمه - در صورت تمایل می توانید به این نتیجه برسید. استقامت جنسی شما نیز بهبود می یابد ، بنابراین می توانید از هر مقاربت خود نیز بیشتر استفاده کنید و به شریک زندگی خود نیز بیشتر بدهید. و این باعث می شود زندگی جنسی شما رضایت بخش تر و برآورده تر شود. دوبله ای را روی آلت تناسلی خود بمالید و احساس بی حسی دلپذیر را درگیر آن کنید.

با استفاده از این حسگر کننده ، می توانید خود را مهار کنید و ارگاسم خود را نادیده بگیرید - این کار را برای شما انجام می دهد و می توانید بر روی چیزهای مهم دیگری مانند تلاش برای موقعیت های مختلف و جستجوی بدن شریک زندگی خود متمرکز شوید. شما مدت زمان طولانی تری خواهید ماند و کنترل بیشتری بر روی نعوظ خود خواهید داشت و محصول برای زمانی مناسب است که نمی خواهید فقط یک فست فود داشته باشید.

طرفداران:

کنترل پیشرانه بزرگتر.
همه چیز را طولانی تر ادامه دهید.
سریع کار می کند؛
عامل بی حس کردن باعث می شود تا حالت ریزش عمیق راحت شود.
جلوه های قابل توجه
منفی:

برای بعضی از افراد چسبناک است.
برخی از واحدها دارای نقص هستند.
برخی می گویند اصلاً کار نمی کند.
در اطراف بسیار ساده پخش می شود.
می تواند باعث احساس سوزش جزئی شود.
5. Lovehoney Stay
Lovehoney Stay یک اسپری تاخیری است که به سرعت عمل می کند و حساسیت شما را کاهش می دهد. بنابراین ، مقاربت شما طولانی خواهد شد و قادر خواهید بود از شریک زندگی خود لذت ببرید به هر اندازه که بخواهید. مقدار کالایی که باید استفاده شود زیاد نیست - 1-2 اسپری 5-10 دقیقه قبل از شروع رابطه جنسی روی سر آلت تناسلی خود بمالید و در آنجا بروید. در صورت لزوم دوباره عمل کنید و به تمام مزایایی که می تواند به شما بدهد افراط کنید.

دستگاه سم زدایی در یک بطری پمپ قرار می گیرد که می تواند با شما حمل شود و استفاده از آن نیز بسیار ساده است. مایع واضح است و برای نتیجه سریع به راحتی جذب می شود ، و همچنین بوی تازه ای به آن می بخشد. او را به سمت بالا و پایین پمپ کنید یا بگذارید که او سوار شما شود - هر کاری را که تصمیم به انجام آن گرفتید ، مطمئناً قادر خواهید بود روند را خوشحال کنید. برای ارگاسم های قوی و رضایت کامل ، همراه با احساس خنک کننده و لذت بسیار ، آماده شوید.

طرفداران:

برای نتایج از 1-2 اسپری استفاده کنید.
سفر مناسب؛
سریع کار می کند؛
بوی خوب؛
دوام بیشتری داشته باشید و ارگاسم خود را تقویت کنید.
منفی:

اسپری می تواند یک غبار گسترده تر باشد.
باقیمانده چسبنده استمناء بعد از استفاده را دشوار می کند.
زاویه پاشش گسترده
اصلاً با بعضی افراد کار نمی کنید.
برخی می گویند یک سوزش ناخوشایند وجود دارد.
6. استاندارد اندازه گیری پیشرفته
با Promescent Standard Metered ، می توانید عملکرد خود را در اتاق خواب بهبود ببخشید و آنچه را که می توانید از هر مقاربت خود خارج کنید ببینید. ارگاسم خود را کنترل کنید و به هر اندازه که می بینید از شریک زندگی خود لذت ببرید - چیزی برای منحرف کردن شما از آزمایشات شما نخواهد بود. موقعیت ها و موقعیت های مختلف را امتحان کنید ، سخت کار کنید یا نرم و نرم پیش بروید و در مورد عدم تمایل جنسی شما قبل از پایان آن مطمئن باشید.

بسته به میزان اسپری مورد استفاده شما باید حدود 20 شب به طول انجامد. سرمایه گذاری در آن یک سرمایه گذاری خوب است ، زیرا به شما کمک می کند حتی از زندگی جنسی خود لذت بیشتری ببرید. و هنگامی که شما آماده به پایان رسید ، شما فقط باید desensitizer را شسته و سپس به صورت عادی ادامه دهید. شما و شریک زندگی تان تفاوت را مشاهده خواهید کرد و به احتمال زیاد می خواهید بارها و بارها چنین چیزی را تجربه کنید.

طرفداران:

آخرین بار در رختخواب.
واقعاً کار می کند؛
کیفیت خوب؛
بی خطر؛
نعوظ را تقویت می کند.
منفی:

برای بعضی افراد به اندازه کافی مؤثر نیست.
برای بعضی ها به اندازه کافی خوب نیست
7. STUD 100
STUD 100 به تأخیر انزال شما کمک می کند و به شریک زندگی تان لذت می برد. این ماده حاوی لیدوکائین 9.6٪ W / W بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است و در استانداردهای پزشکی در یک کارخانه معتبر انگلیس ساخته می شود. استفاده از آن آسان است و دوز توصیه شده 3 - 8 اسپری است. مقدار کلی مورد نیاز شما به حساسیت شما بستگی دارد و می توانید بدون اینکه کسی آن را ببیند ، حسگر را به صورت گسسته اعمال کنید.
(عکس های بیشتری در دسترس است)

شما باید تقریباً 5 - 15 دقیقه قبل از مقاربت ، محصول را روی سر و شافت اسپری کنید ، زیرا به خشک شدن و جذب شدن نیاز به زمان دارد. پس از اتمام کار ، باید اسپری را بشویید و این اساساً این است - از طرف شما چیز دیگری لازم نیست. و اگر احساس می کنید جلسه به دلخواه شما زیاد طول کشیده است ، همیشه می توانید desensitizer را بشویید و سپس تمام کنید - رئیس اینجا هستید و تصمیم می گیرید که چگونه کارها پیش می روند.

طرفداران:

به تأخیر در انزال کمک می کند.
کیفیت عالی؛
مطابق با استانداردهای پزشکی؛
آسان برای استفاده؛
نتایج قابل توجه.
منفی:

برای بعضی افراد به اندازه کافی مؤثر نیست.
نتایج لازم را به برخی از آنها نمی دهد.
8. اسپری دهانی Doc Johnson
اسپری بی حسی دهان و دندان جانسون Good Head Deep Throat یک محصول بیهوشی با طعم است که در ایالات متحده ساخته شده است. یک عامل تسکین دهنده در آن وجود دارد و برای به دست آوردن نتایج مطلوب فقط باید از مقدار کمی اسپری استفاده کنید. این برای پول شما بسیار ارزشمند خواهد بود ، اما باید در نظر داشته باشید که همه افراد متفاوت هستند ، بنابراین ممکن است نتایج با توجه به آن متفاوت باشند. بنزوکائین (5٪) و گلیسیرین (33٪) در اینجا عوامل فعال هستند و آنها فقط آنچه را که شما می خواهید به شما می دهند.

یا به طور خاص تر - آنها می خواهند رفلکس gag شریک زندگی شما را سرکوب کنند و این امکان را برای او فراهم کنند که مدت طولانی دیگر روی شما بیفتد. او چیزی را احساس نمی کند و ریزش شدید نیز بسیار ساده تر خواهد شد. به محض اینکه محصول چند بار پاشیده شود ، هیچ وقت گلو کم نمی شود ، بنابراین دیگر لازم نیست صبر کنید تا بتوانید در آزمایش های مورد نظر خود شرکت کنید. آیا می خواهید چند رنگ جدید به دهان اضافه کنید؟ دیگر جستجو نکنید ، اینجا هستند.

طرفداران:

گیلاس طعم دار؛
بی حسی بی حسی؛
نازل گسترده برای پاشش دقیق؛
بسیار خوب کار می کند؛
سریع برای فعال کردن
منفی:

طیف وسیعی از طعم دهنده ها عالی خواهند بود.
ابتدا طعم کمی قوی است.
برای برخی به اندازه کافی طولانی دوام نمی آورد؛
بطری برای بعضی از افراد به اندازه کافی بزرگ نیست.
برخی می گویند نازل کوتاه است.
9. Doc Johnson Sta-Erection
Doc Johnson Sta-Erek یک اسپری تزریق شده با لیدوکائین برای آقایان است که قرار است قبل از رابطه جنسی از خارج استفاده شود. برای نتایج مورد نیاز ، 3 یا بیشتر اسپری را روی سر و شافت آلت تناسلی مرد بمالید (مطمئن شوید که بیش از 10 نفر نروید) - در اصل این است. اگر می خواهید جلسه بازی شما طولانی تر شود ، آنچه را که برای آن نیاز دارید پیدا کرده اید. این محصول بی مزه و بی بو است و همچنین غیر سمی است.

با استفاده از این حسگر حساس می توانید نسبت به عدم بروز عوارض جانبی اطمینان داشته باشید و همچنین در یک جعبه بسیار احتیاطی قرار می گیرد ، بنابراین می توانید بدون اینکه کسی متوجه شود آن را در حمام نگه دارید. دستورالعمل ها به راحتی دنبال می شوند و فرایند درخواست آسان است. این امر باعث نمی شود که زن بی حس شود ، و مردان هنوز هم می توانند همه چیز را احساس کنند - این فقط اوج تأخیر است. بطری بزرگ است ، بنابراین مجبور نیستید مدتی دیگری بخرید.

طرفداران:

بی مزه و بی بو؛
غیر سمی؛
کاربرد اسپری آسان؛
باهوش و درخشان کار می کند؛
زن را بی حس نمی کند.
منفی:

بطری اسپری برای بعضی ها بیهوده به نظر می رسد.
بطری برای برخی از افراد بسیار کوچک است.
هیچ جزوه آموزشی چاپی درج نشده است.
برخی می گویند احساس خوبی که ارائه می دهد خوب نیست؛
هیچ تاثیری برای برخی ندارد.
10. سوئیس نیروی دریایی استقامتی Rx
Swiss Navy Endurance Rx اسپری است که نتایج سریعی را ارائه می دهد و همچنین بسیار قوی است ، بنابراین در صورت تصمیم به استفاده از آن می توانید در مورد ماندگاری بیشتر مطمئن باشید. با استفاده از این محصول ، شما می توانید از هر چیزی که جنس ارائه می دهد لذت ببرید و نگران این نباشید که خود را از ارگاسمیدن باز دارید. به همان اندازه که می خواهید سخت بروید و تمام موقعیت های مورد نظر خود را امتحان کنید - مطمئناً شب شما گرم و به یاد ماندنی خواهد بود.


قیمت را در Thepleasurechest.com بررسی کنید

(عکس های بیشتری در دسترس است)

استفاده از این دستگاه حساس کننده آسان است - فقط ده دقیقه قبل از نفوذ به شریک زندگی خود آن را اسپری کنید و در این صورت به شما در به تعویق انداختن انزال کمک می کند. این محصول برای استفاده با کاندوم یا بدون آن ایمن است و استفاده از 3 اسپری معمولاً برای به دست آوردن نتایج لازم کافی است. مقدار کلی مورد نیاز ممکن است متفاوت باشد و برای هر فرد بی نظیر است. بگذارید برانگیختگی شما را از آن دور کند و در اوقات فراغت امواج لذت را سوار کند.

طرفداران:

نتایج سریع؛
بسیار قوی؛
خیلی طولانی تر بروید؛
از اینکه خود را محدود کنید ، پریشان نشوید.
آسان برای استفاده.
منفی:

این کار را برای برخی انجام ندهید.
برخی آن را بسیار قوی می دانند.
برای بعضی ها به اندازه کافی خوب نیست
11- پیش نویس دکتر جانسون
Doc Johnson Proloonging یک حساس کننده است که می خواهد بازی اتاق خواب شما را گسترش دهد و به شما در یافتن افق های جدید کمک کند. دیگر لازم نیست در هنگام تکان دادن شریک زندگی خود به هیچ وجه محدود شوید - سخت و سریع پیش بروید و این کار را بدون هیچ گونه نگرانی از اتمام زودتر از آنچه دوست دارید انجام دهید. موقعیت های جدید و شرایط مختلف در انتظار شما هستند ، بنابراین سعی کنید این محصول را امتحان کنید و به شما کمک کند.


قیمت را در LoveHoney.com بررسی کنید

(عکس های بیشتری در دسترس است)

استفاده از اسپری از طرف شما احتیاج زیادی ندارد - بین 3 تا 10 اسپری روی سر و شافت بمالید ، بگذارید 10 دقیقه بگذرد و سپس شروع به بازی کنید و هر آنچه را که ممکن است از جلسه خارج کنید ، شروع کنید. شما مجبور نخواهید بود متوقف شوید مگر اینکه بخواهید و حتی دستیابی به آن آسان باشد - فقط محصول را با آب بشویید و سپس تمام کنید ، اجازه دهید ارگاسم انفجاری شما را با خود بردارد.

طرفداران:

آلت تناسلی مرد را حساس کنید و لذت خود را طولانی تر کنید.
بی بو و بدون بو.
عاری از پارابن ، گلیسیرین و قندها؛
بدن ایمن؛
بطری اسپری برای کاربرد آسان.
منفی:

برای بعضی ها به اندازه کافی خوب نیست؛
با برخی کار نمی کند؛
نتایج ممکن است به طور کلی متفاوت باشد.
12. اسپری دهانی Doc Johnson Mint
اسپری بی حسی دهان و دندان جانسون Good Head Deep Throat Mint طعم دار است و حاوی ماده تسکین دهنده و همچنین داروی بی حسی موضعی است. عوامل فعال آن بنزوکائین (5٪) و گلیسیرین (33٪) هستند. نیازی به استفاده از مقدار زیادی از آن نیست - مقدار کمی این ترفند را به خوبی انجام می دهد ، بنابراین محصول برای مدتی به طول می انجامد. و همچنین برای پول شما ارزش بسیار خوبی را ارائه می دهد ، اما باید به شما توصیه شود که نتایج در هر شخص متفاوت است.

(عکس های بیشتری در دسترس است)

استفاده از این دستگاه حساس کننده به هیچ وجه دشوار نیست. فقط یک اسپری آن را به داخل گلو یا ناحیه دیگری اسپری کنید و این همان است. سپس شما می توانید در آزمایشات با شریک زندگی خود شرکت کنید و می توانید آزادانه و بدون هیچ گونه عقب ماندگی در آنها زیاده روی کنید. طعم این محصول نباید مورد پسند شما باشد و همچنین باید به این نکته اشاره کرد که فاقد ظلم است. بنابراین استفاده از آن را شروع کنید و آنچه را که می تواند به شما ارائه دهد ، برای خودتان ببینید.

طرفداران:

اسپری گلو عمیق با بی حسی آرام؛
نازل گسترده برای پاشش دقیق؛
عاری از ظلم؛
طعم نعناع؛
دوستانه وگان
منفی:

امن کاندوم نیست؛
برای بعضی افراد به اندازه کافی مؤثر نیست.
برای بعضی ها به اندازه کافی خوب نیست
13. ماکا
ماکا باعث می شود که شما در رابطه جنسی طولانی تر بمانید و از انزال زودرس جلوگیری کنید. با استفاده از آن ، می توانید بار خود را افزایش داده ، مدت زمان ارگاسم را طولانی تر کنید و به طور کلی اوضاع را حتی از گذشته لذت بخش تر کنید. شریک زندگی شما مطمئناً می داند که چیزی تغییر کرده است و او به احتمال زیاد به آن پاسخ مثبت خواهد داد. با استقامت بهتر شما ، انتظار می رود افق های جدیدی باز شود.


قیمت را در Fullextend.com بررسی کنید

(عکس های بیشتری در دسترس است)

اگر به دنبال چیزی هستید که به شما کمک کند تا رابطه خود را به تعویق بیندازید ، دیگر نیازی به جستجوی آن نخواهید داشت ، زیرا آنچه را که شما به دنبال آن هستید پیدا کرده اید. 20 دقیقه قبل از شروع رابطه جنسی ، آن را روی آلت تناسلی خود بمالید و احساس بی تحرک بیش از حد پوست آلت تناسلی خود را کاهش دهید. دوزها را تنظیم کرده و ترکیب کاملی را برای شما پیدا کنید - شما نمی خواهید هنگام استفاده از دستگاه حساس کننده به سمت بالای صفحه بروید. به طور مساوی اسپری کنید ، تا پوست شما آن را به طور کامل جذب کند ، منطقه را ماساژ دهید و خوب است که بروید.

طرفداران:

نبرد انزال زودرس؛
آخرین بار در رختخواب.
ارگاسم خود را کنترل کنید.
رانندگی جنسی را افزایش دهید؛
بی رنگ و بی بو است.
منفی:

نتایج لازم را برای برخی از آنها به ارمغان نمی آورد ؛
برای بعضی ها به اندازه کافی خوب نیست
14. پینلی
Peineili یک اسپری تاخیری امتحان شده و آزمایش شده است که می تواند با ماساژ آلت تناسلی سبک ترکیب شود تا نتایج بسیار خوبی به شما بدهد. این محصول از یکی از برندهای معتبر در صنعت تهیه شده است و مطمئناً با توجه به تغییراتی متوجه آن می شوید. لذت جنسی شما تمدید می شود ، بازی شما قبل از این که بخواهید تمام نمی شود و می توانید به شریک زندگی خود فقط توجه مورد نظر خود را جلب کنید.

قبل از استفاده ظروف را به خوبی تکان دهید و سپس 30 دقیقه قبل از شروع کار ظرف را برای آلت تناسلی خود بمالید. آن را روی سر ، پایه و شافت اسپری کنید ، کل ناحیه را ماساژ دهید و پس از آن خوب هستید. برای بهترین استفاده ، آلت تناسلی را به طور کامل بشویید ، کل ناحیه را خشک کنید و در صورت لزوم دوز را نیز افزایش دهید. همه افراد متفاوت هستند ، بنابراین شما باید مبلغی را پیدا کنید که فقط برای شما مفید باشد.

طرفداران:

نعوظ را طولانی تر می کند.
آستانه حساسیت آلت را به حداقل می رساند.
بی خطر برای استفاده و بی حسی صفر.
عوارض جانبی ندارد.
بی رنگ و بی بو است.
منفی:

نتیجه لازم را به بعضی ها نمی دهد؛
کیفیت برای برخی مناسب نیست.
15. پری شبنم
اگر تا به حال خیالپردازی گیلاس شریک زندگی خود را داشته اید ، می توانید با پری دیو آن را به واقعیت نزدیک کنید. تنها با یک فشار ، واژن او سفت می شود و شما می توانید در آن نفوذ کنید انگار که باکره است. روانکاری خوب محصول تضمین می کند همه چیز خشک و حتی چسبنده نیست ، و شما قادر خواهید بود بدون هرگونه تلاش غیر ضروری از هر آنچه می خواهید لذت ببرید.


قیمت را در Kanojotoys.com بررسی کنید

(عکس های بیشتری در دسترس است)

با استفاده از این اسپری می توانید چیز جدیدی را به بازی اتاق خواب خود بیفزایید و حتی بیشتر از آن استفاده کنید. پری او را سخت کنید یا تا حد ممکن ملایم باشید - پری دیو قصد دارد در این راه به شما کمک کند. و همچنین می توانید در مورد تغییر قابل توجه برای هر دو اطمینان داشته باشید و احساسات جدید را تجربه می کنید. محصول فوق العاده عالی برای کشو شما خواهد بود و همچنین می تواند یک خرید اول فوق العاده باشد.

طرفداران:

فقط یک فشار در هر جلسه؛
احساس کنید که همسرتان دوباره باکره است.
روانکاری خوب؛
احساسات جدید؛
آزادی آزمایش.
منفی:

این کار را برای برخی انجام ندهید.
ممکن است برای بعضی ها بی معنی به نظر برسد؛
برای بعضی افراد به اندازه کافی مؤثر نیست.
برای بعضی ها به اندازه کافی خوب نیست
16. VigRX
با استفاده از VigRX به شما امکان می دهد لذت خود را هر چند که بخواهید طولانی تر کنید و همه چیز را تا زمانی ادامه دهید که خودتان ادامه دهید تا خود ، خودتان آماده باشید که آنها را با ضربات سخت تمام کنید. و نه تنها می توانید با این اسپری خیلی بیشتر دوام بیاورید - همچنین می توانید ارگاسم او را تماشا کنید و به او تپش دهید ، با یقین که مطمئناً بازی شما قبل از انجام هر کاری که می خواهید متوقف نمی شود. زندگی جنسی شما بهتر می شود و مطمئناً به نتایجی که محصول می آورد توجه خواهید کرد.


قیمت را در Vigrxdelayspray.com بررسی کنید

(عکس های بیشتری در دسترس است)

و شما آنها را سریع متوجه خواهید شد - اسپری ظرف 10 دقیقه کار خواهد کرد. با بنزوکائین (یک ماده بی حس کننده بی حس کننده) تهیه شده و به لایه های زیر جلدی بافت آلت تناسلی جذب می شود ، که باعث می شود اعصاب موجود در منطقه نسبت به محرک ها حساسیت کمتری داشته باشند. هنگامی که این اتفاق بیفتد ، سوار شدن شما برای مدتی تمام نمی شود و شما قادر خواهید بود از آن لذت ببرید بدون اینکه خود را از هر چیزی مهار کنید.

شما همچنین باید بدانید که در حالی که یک اسپری جنسی شما را طولانی می کند ، دو تا اثر را به شما می دهد ، بنابراین اگر بخواهید می توانید طولانی تر شوید. هر وقت احساس کردید از آن استفاده کنید - محصول همیشه برای شما وجود دارد و نیازی به آماده سازی خاصی ندارد. شما همچنین برای خرید آن نیازی به نسخه ای ندارید و بسیار با احتیاط است ، بنابراین اسرار شما فقط بین شما و شریک زندگی شما حفظ می شود.

با استفاده از VigRX ، کیفیت و احتمال برقراری رابطه متقابل خود را دریافت می کنید ، و تصمیم می گیرید که چه زمانی می خواهید آزاد شوید. آن را روی شافت و گلدان های خود اسپری کنید ، آن را داخل آلت تناسلی مالش دهید تا کاملاً جذب شود ، منتظر 10 دقیقه مذکور و این همان باشید - شما شلیک کرده و آماده رفتن هستید. درست مثل آنچه کار می کند کار می کند و در صورت بروز هرگونه سؤال می توانید با سازنده نیز تماس بگیرید. در کل ، این یک خرید عالی است و نباید شما را ناامید کند.

مزایایی که با VigRX به دست می آورید:

مقاربت خود را طولانی تر کنید.
لذت را بیشتر کنید.
هنگامی که می خواهید تمام کنید؛
اوج او را تماشا کن؛
استقامت خود را افزایش دهید.
بهبود عملکرد؛
بدن ایمن؛
کاندوم سازگار؛
بدون نیاز به نسخه؛
نتایج تضمین شده

اطلاعات تکمیلی درباره اسپری های تاخیری
هر از گاهی ممکن است برای عملکرد خود در رختخواب به برخی از کمکها نیاز داشته باشید. دلایل این امر ممکن است متفاوت باشد - ممکن است شما بیش از حد استرس یا بسیار هیجان زده باشید تا واقعاً روی هر چیزی متمرکز شوید. نتیجه ، با این وجود ، به همان اندازه باقی می ماند که شما یا شریک زندگی خود (یا هر دوی شما) به اندازه کافی راضی نبودید و مجبور نیستید به خواب بروید بدون این که همه آنچه را می خواهید بدست آورید. و اگر شما فقط قادر به به پایان رساندن نیستید ، به معنای لزوماً به معنای این نیست که چیزی غیرقابل جبران اشتباه است.

با این وجود ، ممکن است باعث شود شریک زندگی تان نسبت به خود احساس بدی کند و این چیزی نیست که شما بخواهید اتفاق بیفتد. همچنین ممکن است مواردی وجود داشته باشد که شما آنقدر سریع تمام کنید که حتی قادر به لذت بردن از روند طولانی مدت نیست ، اما به تنهایی ارگاسم را تجربه می کند. این ممکن است دوباره باعث شود روحیه از بین برود و فردای آن روز نیز ممکن است تحت تأثیر قرار گیرد.

بنابراین چه کاری می توانید انجام دهید تا خود را از اوج گرفتن بیش از حد سریع متوقف کنید و آنچه را که یک شب فوق العاده گرم پیش از موعد بود ، پایان دهید؟ خوب ، روش های مختلفی برای آن وجود دارد ، از جمله آموزش استقامت جنسی ، اما در حال حاضر شما می خواهید چیزی را بدست آورید که نتیجه فوری به شما می دهد ، درست است؟ و این چیزی غیر واقعی نیست. در واقع ، شما فقط می توانید به این هدف برسید. و تو چگونه آن را انجام می دهی؟ با استفاده از اسپری های تاخیری.

یک نگاه نزدیکتر

مواردی که بطور خاص برای کمک به شما در ماندگاری بیشتر در رختخواب طراحی شده اند و تقریباً مطمئناً بعد از استفاده از آنها متوجه اثرات آن خواهید شد. چرا "تقریبا"؟ خوب ، همه متفاوت هستند ، بنابراین ممکن است آنچه برای بعضی ها مفید است ، انتخاب خوبی برای دیگران نباشد. برخی از اسپری های خاص حتی ممکن است بسیار قوی باشند و شما مدت طولانی قادر به ارگاسم نیستید ، بنابراین این چیزی است که باید قبل از انتخاب یکی از آنها را به خاطر بسپارید.

اول از همه ، باید دوز مناسب را برای شما پیدا کنید. اگر به اندازه کافی درخواست نکنید ، هیچ فرقی نمی بینید. و اگر بیشتر از آنچه نیاز دارید اسپری کنید ، اوج شما به طور نامحدود به تأخیر می افتد و احتمالاً این چیزی نیست که می خواهید به آن برسید. مطمئناً ، شما می توانید در هر زمان desensitizer را بشویید و به حالت عادی تمام کنید ، اما چرا خود را مجبور به متوقف شدن در طول رابطه جنسی گرم کنید؟ کاملاً نیازی به آن نیست.

و همچنین باید به شما توصیه کنید که اگر از محصول بیشتری نسبت به نیاز بدن خود استفاده کنید ، خطر خاصی از پوسیدگی آلت تناسلی شما وجود دارد. بنابراین وقت خود را بگذرانید ، عجله نکنید و فقط با یک اسپری کوچک شروع کنید. اگر احساس می کنید این کافی نیست ، یک مورد دیگر را اضافه کنید. این روند را تکرار کنید تا مقدار لازم حاصل شود و پس از اتمام این اتفاق ، احتمالاً ایده خوبی است که به آن بپردازید.

مراقبت و آزمایش

اما جایی برای چیزهای جدید نیز وجود دارد. بگویید ، شما می خواهید که شب شما واقعاً طولانی بماند و مواردی را که مدتی در مورد آنها فکر کرده اید امتحان کنید. موقعیت های مختلف ، سطوح مختلف ، شرایط مختلف و انواع جنسی - و همه اینها در یک جلسه. چگونه می توانید خود را در این امر یاری دهید؟ باز هم با استفاده از اسپری تاخیری و همچنین افزایش دوز. فقط مطمئن شوید که با آن کار نمی کنید و همه چیز خوب خواهد بود.

واقعیت این که شما در مورد استفاده از کالاهای اضافی بیش از حد احساس غرور نکنید نیز ممکن است عملی شود. اما از زاویه ای دیگر به آن نگاه کنید - شما در حال انجام اقدامات مشخص برای مقابله با مواردی هستید که شما را آزار داده است. شما در واقع کارهایی را برای حل مسئله انجام می دهید و فقط آن را کنار نمی گذارید و "هر آنچه" را می گویید. و استفاده از desensitizer در واقع به شما در طولانی مدت کمک می کند ، زیرا استقامت شما بهبود می یابد.

استقامت شما به همراه عملکرد بهتر می شود ، بنابراین در نهایت می توانید بدون نیاز به کمک به خودتان در رختخواب طولانی تر شوید. زمان لازم برای آن متفاوت است ، اما نتیجه در آنجاست ، منتظر شماست. فقط باید آن را حفظ کنید و دیر یا زود ، در رسیدن به اوج مورد نظر خود موفق خواهید بود. و شریک زندگی شما نیز به احتمال زیاد نتایج را نیز احساس خواهد کرد.

البته شاید تصمیم بگیرید که برای اولین بار از اسپری استفاده کنید ، برای آنها کمی تعجب آور باشد. اما بدانید که این کار فقط برای طولانی تر کردن زمان مقاربت انجام نشده است - شما همچنین این کار را می کنید تا به آنها بیشتر بدهید و اجازه دهید بیشتر جلسات را انجام دهند. شما مراقبت از لذت شریک زندگی تان بسیار عالی است ، بنابراین هیچ چیزی برای شرمنده بودن وجود ندارد. همچنین این واقعیت وجود دارد که یک محصول خوب می تواند جهت امور را به طور کامل تغییر دهد.

و نه فقط آنها را به طور تصادفی تغییر دهید - آنها از گذشته بهتر می شوند. اگر از سموم حس کننده استفاده درست شود ، می توانید ادامه دهید ، و بعد از اینکه او از ارگاسم تجربی خود لرزید ، ادامه خواهد داد. شب شما بسیار به یاد ماندنی است و احتمالاً این چیزی نیست که بخواهید فقط از آن عبور کنید. بنابراین اسپری را بمالید ، فقط روی احساسات خود تمرکز کنید و بقیه را فراموش کنید.

اعتماد و مشاوره

و مطمئنا ، شما همچنین می توانید به پزشک مراجعه کرده و در مورد تمام مشکلات خود صحبت کنید ، اما این ، دوباره ، نیاز به زمان دارد و نمی گوید که چه تعداد مراجعه شما ممکن است نیاز داشته باشید. به همین دلیل است که استفاده از محصولات تأخیری و واحدهای آموزشی استقامت در صورت تمایل یک شرط واقعاً خوب است

مزایا و معایب
طرفداران:

مقاربت خود را خیلی طولانی تر کنید.
لذت خود را گسترش دهید؛
فقط زمانی که می خواهید و لحظه ای زودتر تمام نکنید ، تمام کنید.
استقامت خود را افزایش دهید.
عملکرد خود را بهبود بخشید.
بدن ایمن؛
با کاندوم قابل استفاده است.
شما نیازی به نسخه ندارید.
آسان برای استفاده؛
به شما کنترل کامل و نتایج مشخص داده می شود.
منفی:

برخی بیش از حد چسبنده هستند.
می تواند برای برخی کار کند و برای دیگران کاری نکند.
ممکن است به راحتی در اطراف گسترش یابد.
می تواند احساس سوزش جزئی ایجاد کند.
برخی از محصولات بسیار ساده هستند.
ممکن است باقی مانده چسبنده را ترک کند.
ممکن است یک سوزن زدن ناخوشایند باشد.
همه محصولات با دستورالعمل همراه نیستند؛
برخی بطری ها به اندازه کافی بزرگ نیستند؛
نتایج ممکن است به طور کلی متفاوت باشد.
تمیز کردن اسپری ها را خاموش کنید
صحبت از تمیز کردن ، در مورد محصولات از این نوع واقعاً کاری نباید انجام دهید. آنها را اسپری کرده و هر زمان که مناسب دیدید آنها را بشویید - و همچنین می توانید آنها را با پارچه مرطوب پاک کنید. اگر می خواهید شریک زندگی تان از شما پایین بیاید ، می توانید قبل از این کار سم زدایی را نیز پاک کنید و همه خوب خواهند شد.

نکته قابل توجه ، با این وجود - اگر تصمیم دارید اسپری را با پارچه پاک کنید ، باید مطمئن شوید که تمام آن را دریافت کرده اید. این کار برای اطمینان از انتقال آن به شریک زندگی شما انجام نمی شود ، زیرا نمی خواهید اوج لذت جنسی او را به تاخیر بیاندازید. مطمئناً ، این می تواند کمی آزار دهنده باشد ، زیرا شما باید پیشگویی خود را متوقف کنید ، اما همچنین از شگفتی های غیر ضروری جلوگیری می کند.

خبر خوب این است که چنین محصولاتی برای جذب پوست شما طراحی شده اند ، بنابراین هنگام تصمیم به تمیز کردن آنها ، مجبور نیستید زمان زیادی را در دوش بگذرانید. شستن آلت تناسلی قبل از استفاده از دستگاه حساس کننده نیز ممکن است ایده خوبی باشد. بطری یا ظرف خود را در محیطی با درجه حرارت مناسب نگه دارید و آن را در جایی که خیلی گرم یا بیش از حد سرد نباشد نگه ندارید.

این بدان معناست که ، اسپری های یخ زده به همان شکلی که قرار است بخواهند کار کنند و آنهایی که بیش از حد گرم می شوند ، خنده دار و عرق می کنند در همه جای کشور متوقف می شوند. بنابراین آنها را در جایی خشک نگه دارید و همه چیز خوب باشد. و این در اصل همه شما باید درباره تمیز کردن و نگهداری بدانید.

نکات و ترفندها
اگر می خواهید محصولات تأخیر شما بیشترین مطلوب را به شما بدهند ، پیشنهاد می شود موارد زیر را با آنها انجام دهید:

حتماً طبق دستورالعمل استفاده کنید؛
اگر قصد استفاده از کاندوم را ندارید ، به شریک زندگی خود اطلاع دهید.
پس از اتمام کار ، آن را بشویید.
در صورتی که بطور خاص درمورد آن توصیه می شود ، رابطه جنسی دهانی را انجام ندهید.
در صورت استفاده از اسپری ، دستان خود را بشویید.
بیش از حد نروید یا خطرات آلت تناسلی خود را خطرناک می کنید.
نکته این است که شما شگفتی های غیر ضروری نمی خواهید ، بنابراین بهتر است دستورالعمل ها را دنبال کنید و از اسپری درست مانند آنچه به شما می گویند استفاده کنید. اگر مطمئن نیستید که برای پوست خود بی خطر است ، برخی از اطلاعات لازم درباره مواد تشکیل دهنده آن را جمع آوری کنید - اگر به هیچ یک از آنها حساسیت ندارید ، نباید مشکلی داشته باشید و به روشی که پیش بینی می شود عمل کند. به.

با این حال ، شما باید در مورد احتمال انتقال محصول به شریک زندگی خود و بی حس کردن او در این روند به یاد داشته باشید. به همین دلیل برای شما مهم است که از قبل به او هشدار دهید ، به خصوص اگر می خواهید بدون کاندوم به او نفوذ کنید. از این گذشته ، شما نمی خواهید که او احساسات ناخوشایندی را تجربه کند و حتی تصوری در مورد آنچه اتفاق می افتد نیست.

به غیر از مهبل شدن واژن ، ممکن است احساس کند که در آتش است. بنابراین ، حداقل ، او باید از احتمال وقوع این اتفاق آگاه باشد. همه حساس کننده ها باعث اثرات این نوع نمی شوند ، اما برخی از آنها چنین می کنند - اگر مطمئن نیستید ، بهتر است کاندوم را قرار دهید ، یا در غیر این صورت خطر می کنید که رابطه جنسی شما به یک فاجعه تبدیل شود.

پس از اتمام شب (یا روز) ، باید مطمئن شوید که همه چیز را از بین می برید. مطمئناً انجام این کار آسان و نیازی به تلاش زیادی از طرف شما نخواهد بود ، اما با این وجود ، این بخش مهمی است که نباید از آن چشم پوشی کرد. شما باید آلت تناسلی خود را بشویید حتی اگر هنوز اسپری روی آن احساس نمی کنید - در غیر این صورت ، خطر ایجاد بثورات در نقاط حساس خود را نشان می دهد.

و اگر این محصول به شما بگوید که در رابطه جنسی دهانی قابل استفاده نیست ، نباید برعکس عمل کنید ، زیرا عواقب آن واقعاً غیرقابل پیش بینی است. یک بار دیگر - این کار را نکنید ، مهم نیست که چقدر اتفاقات داغ بین شما دو گرفت. گرفتن حساس کننده های خاصی در دهان می تواند به طور بالقوه منجر به بی حسی صورت ، بیماری ناگهانی یا حتی مرگ شود. بنابراین ، همانطور که در بالا ذکر شد ، به دستورالعمل ها بپیوندید و چیزها را به حالت تصادفی نگذارید.

اگر از دستان خود برای به کار بردن محصول استفاده کرده اید ، باید حتماً آنها را بعد از آن بشویید. شما نمی خواهید پریشان شوید ، چشمان خود را با آنها پاک کنید و احساس کنید چشمان شما در حال سوختن است. همه موارد ذکر شده ممکن است ترسناک به نظر برسند ، اما در واقع اینگونه نیستند. کاری نکنید که به طور بالقوه خطرناک باشد و شما مجبور نخواهید بود وقت خود را برای پرداختن به آنچه پس از آن اتفاق می افتد اختصاص دهید. به طور کلی ، حساس کننده ها بی خطر هستند.

و ، دقیقاً مانند همه چیز در زندگی ، مهم نیست که از آنها زیاد استفاده نکنید. دوز مناسب را پیدا کرده و به آن بچسبید - وگرنه ، ممکن است در درست شدن آلت تناسلی خود مشکل داشته باشید. پیدا کردن مقدار مورد نیاز شما ممکن است عملی باشد ، بنابراین حذف کنید

 

منبع : ثانیکالا

  • ۹۸/۰۹/۱۲
  • محمد محمد زاده

معرفی 16 اسپری تاخیری دنیا

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی