معرفی انواع اسپری و ژل های تاخیری

در این وبلاگ محصولات زناشویی بلاخص اسپری و ژل های تاخیری معرفی می گردد

معرفی انواع اسپری و ژل های تاخیری

در این وبلاگ محصولات زناشویی بلاخص اسپری و ژل های تاخیری معرفی می گردد

بایگانی
  • ۰
  • ۰

- پاسخ سوالات شما

آیا اخیراً اسپری تاخیری را خریداری کرده اید یا به فکر تلاش یکی هستید؟ در این صورت ، ممکن است چند سوال در مورد استفاده صحیح از آن داشته باشید.

این احتمالاً یکی از رایج ترین موضوعاتی است که خوانندگان از من می پرسند ، بنابراین در این مقاله امیدوارم تمام سؤالاتی را که مرتبا از شما خواسته می شود ، پوشش خواهم داد.

و اگر بیشتر علاقه مند به اطلاعات عمومی در مورد آنها هستید ، ترجیح می دهید مقاله من را درباره جوانب مثبت و منفی اسپری های حساس کننده بخوانید.

همه اسپری ها یکسان نیستند
فکر می کنم مهم است که با گفتن اینکه اسپری ها و کرم ها را به همان شکل کار نمی کنند شروع به کار کنید. بسیاری کاملاً مشابه هستند ، اما اغلب تفاوتهای بسیار مهمی وجود دارد.

به همین دلیل مهم است که دستورالعمل های ارائه شده و وب سایت سازنده را بررسی کنید. البته در بعضی موارد مشکل کوچکی وجود دارد: همه اسپری ها دارای یک وب سایت اختصاصی با دستورالعمل نیستند.

متأسفانه ، تعداد زیادی اسپری لیدوکائین عمومی برای فروش آنلاین پیدا می کنید که دستورالعمل محدودی دارند. به همین دلیل به نظر من بهتر است به جای کالای عمومی با اسم جالب ، با برندهایی که یک تیم اختصاصی در پشت سر خود دارند قرار بگیریم.

یک روش استاندارد برای استفاده از اسپری تاخیری
عکس سه اسپری تاخیری
اگر اسپری که خریداری کرده اید دستورالعمل مشخصی ندارد ، شما سه گزینه دارید: یا سعی کنید دستورالعمل ها را پیدا کنید ، آن را رها کنید و محصولی متفاوت پیدا کنید یا با پیروی از دستورالعمل های استاندارد سایر محصولات را آزمایش کنید.

در زیر می بینید که من بر اساس تجربه شخصی من ، به سؤالات کلیدی پاسخ داده ام ، همراه با اطلاعات ارائه شده توسط چهار شرکت بزرگترین شرکت اسپری تاخیری - Promescent ، Stud 100 ، Super dragon 6000 و Adam & Eve.

بیشتر اسپری های لیدوکائین و بنزوکائین به روشی مشابه چهار موردی که در این مقاله به آنها اشاره می کنم ، کار خواهند کرد. با این حال ، این مهم است که تأکید کنید اگر این دستورالعمل ها را برای کالای دیگری دنبال کنید ، یا یکی از ترکیبات مختلف را با هم داشته باشید ، این کار را با خودتان انجام می دهید.

1. آهسته شروع کنید
اولویت من این است که فقط با 1 اسپری شروع کنم ، بنابراین می توانید بررسی کنید که آیا پوست شما مواد را تحمل می کند یا خیر. اکثر مردم خوب آنها را تحمل می کنند ، اما به نظر من اگر می خواهید آلت تناسلی خود را اسپری کنید ، باید محتاط باشید.

و اگر فهمیدید که فقط یک یا دو اسپری برای شما کار می کند ، محصول طولانی تر خواهد شد و در هزینه خود صرفه جویی می کنید.

این توصیه ای است که چهار شرکت درباره تعداد اسپری ها می دهند:

برجسته: 3 اسپری یا بیشتر بمالید ، اما بیشتر از 10 نباشد.
گل میخ 100: از 3 تا 5 اسپری استفاده کنید.
فوق العاده اژدها: 2 اسپری را اعمال کنید.
آدم و حوا: از 2 تا 5 اسپری استفاده کنید.
در حالت ایده آل ، شما باید بتوانید حداقل تعداد اسپری هایی را که برای شما مناسب است پیدا کنید و سپس در صورت نیاز دوباره آن عدد را تکرار کنید. بعضی از بچه ها ممکن است به 1 نفر نیاز داشته باشند ، 5 نفر دیگر - تا زمانی که محصول را امتحان نکنید ، نمی دانید.

2. منطقه مناسب را هدف قرار دهید
شما می توانید مشاوره متناقض در مورد محل اسپری دقیقاً دریافت کنید. فکر می کنم بهترین کار این است که روی حساس ترین قسمت های آلت تناسلی خود آزمایش و اسپری کنید نه اینکه فقط آن را بپوشانید. اگر این کار را انجام دهید ، احتمال بیشتری وجود دارد که خودتان را بیش از حد بیشمار کنید. این امر می تواند منجر به ریزش نعوظ شود یا فقط به اندازه جنسی لذت نبرد.

آنچه شرکتهای اصلی می گویند:

برجسته: قسمت زیرین آلت تناسلی و برخی در قسمت زیرین شافت.
گل میخ 100: سر و شاخه آلت.
اژدها فوق العاده: سر.
آدم و حوا: سر و شافت.
پس از اسپری کردن ، آن را به آرامی مالش دهید تا به نظر برسد که جذب شود. این کار بیش از 10-20 ثانیه طول نمی کشد ، اگر چه آن را در شافت و همچنین سر خود مالید.

و باز هم ، با برخی آزمایشات ، باید بتوانید دریابید که کدام قسمت از آلت تناسلی شما نیاز به هدف گیری دارد و کدام یک را می توانید تنها بگذارید.

3. شل یا نعوظ؟
فرقی نمی کند که آن را هنگام لکه دار یا ناصاف استفاده کنید. به همان اندازه خوب کار خواهد کرد ، بنابراین تصمیم گیری در مورد چه چیزی برای شما و شریک زندگی بهتر است.

4. چه مدت قبل از سکس پاشیدن رابطه جنسی؟
باز هم ، اسپری های مختلف زمان بندی های مختلفی دارند. هیچکدام از آنها به شما اجازه نمی دهند که بلافاصله پس از سمپاشی رابطه جنسی برقرار کنید. همیشه زمان انتظار برای اطمینان از جذب و کارکرد آن وجود دارد ، و همچنین به انتقال آن به شریک زندگی شما منتهی نمی شود.

برجسته: 5-10 دقیقه.
گل میخ 100: 5-10 دقیقه.
اژدها فوق العاده: 5 دقیقه.
آدم و حوا: 5 دقیقه.
بنابراین اگر می توانید از اسپری لیدوکائین یا بنزوکائین استفاده کنید ، 5-10 دقیقه شرط بسیار بی خطر است.

5- آیا باید قبل از رابطه جنسی آن را بشویم؟
این احتمالاً یکی از زمینه های اصلی سردرگمی است ، زیرا شرکت ها به ندرت به شما می گویند دقیقاً منظور شما از شستشوی اضافی چیست. با پارچه ، آب ، آب صابون ، فوراً ، درست قبل از رابطه جنسی؟

Promescent از این نظر منحصر به فرد است که اسپری دارای فناوری جذب است به این معنی که لازم نیست قبل از رابطه جنسی آن را پاک کنید. با این حال ، آنها توصیه می کنند قبل از رابطه جنسی دهان ، آن را با یک پارچه مرطوب پاک کنید.

برای همه دیگران ، آنچه شما باید انجام دهید این است:

اسپری کنید و داخل آن مالش دهید.
هرگونه اضافی را با پارچه یا دستمال مرطوب پاک کنید. حتی اگر بیش از حد نمی توانید ببینید ، به هر حال ممکن است بخواهید آنرا پاک کنید.
دستان خود را بشویید.
منتظر زمان پیشنهادی دستورالعمل ها باشید. این زمان خوبی است که در حالی که آلت خود را برای مدتی تنها می گذارید ، به همسرتان توجه کنید.
اگر دوست دارید قبل از رابطه جنسی دوباره شستشو دهید تا اطمینان حاصل شود که هیچگونه انتقال وجود ندارد.
مقدار شستشو گیج کننده است زیرا هیچ شرکتی کاملاً مشخص نیست که چه کاری انجام دهد. من شخصاً فکر می کنم خوب است که آزمایش کنیم. بعد از مالش پاک کردن سریع پیدا می کند که باعث از بین بردن هرگونه اضافی جدی می شود.

پس از اتمام زمان جذب ، یک شستشو یا حتی دوش گرفتن می تواند به عدم اطمینان از انتقال به شریک زندگی کمک کند. اسپری های خوب قطعاً حتی پس از یک حمام گرم طولانی در تجربه من کار می کنند ، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد عدم حضور در آنجا نیست.

6. دستان خود را بشویید
شرکت های معدودی از این موضوع یاد می کنند ، اما شرکت هایی که می گویند مهم هستند. پس از استفاده از آن باید دستان خود را بشویید تا مطمئن شوید که آن را به شریک زندگی خود منتقل نکرده اید یا در نواحی حساس دیگری مانند چشم ها قرار نگرفته اید.

7. اسپری تاخیری تا چه مدت ادامه خواهد داشت؟
این بسیار به شخص و اسپری بستگی دارد. اما در تجربه من ، بیشتر آنها حداقل یک ساعت بی حوصله خود را نگه می دارند.

8- آیا می توانید رابطه جنسی محافظت نشده را انتخاب کنید یا از کاندوم استفاده کنید؟
این مسئله دوباره به اسپری بستگی دارد ، بنابراین بررسی مهم با سازنده مهم است.

برجسته: هر دو خوب هستند.
گل میخ 100: هر دو خوب هستند ، از کاندوم لاتکس استفاده کنید.
اژدها فوق العاده: هر دو خوب هستند.
آدام و حوا: هر دو خوب هستند - از کاندوم لاتکس استفاده کنید.
9- آیا می توانید رابطه جنسی دهانی داشته باشید؟
یک بار دیگر ، برخی می گویند بله و برخی دیگر که بهتر است از آن جلوگیری شود. دلایل آن معمولاً عدم طعم بد یا خطر انتقال به شریک زندگی شماست.

برجسته: بله ، تا زمانی که قبلاً آن را بشویید.
گل میخ 100: بله ، اما اول 15 دقیقه صبر کنید.
اژدها فوق العاده: نه ، زیرا ممکن است طعم و مزه ناخوشایند باشد.
آدم و حوا: نمی توانند اطلاعاتی در این باره پیدا کنند.
10. آیا می خواهید باردار شوید یا قبلاً باردار هستید ، می توانید از آن استفاده کنید؟
اگر می خواهید باردار شوید یا اینکه همسرتان در حال باردار شدن است ، بیشتر اسپری ها از استفاده از آنها توصیه می کنند. این یک نقل قول مفید از وب سایت Promescent است:

ثابت نشده است که لیدوکائین برای استفاده در بارداری بی خطر است. توصیه می کنیم از طرف احتیاط اشتباه کنید

وب سایت Stud 100 همچنین می گوید در صورت بارداری شریک زندگی خود از آن استفاده نکنید.

11- چند بار می توانید از اسپری استفاده کنید؟
پاسخ روشنی برای این سؤال وجود ندارد ، زیرا بستگی به نوع و مقدار دقیق ماده بی حس کننده دارد. بعضی از اسپری ها دستورالعمل هایی در مورد این مورد دارند ، اما بسیاری از آنها اینگونه نیستند.

در اینجا دو مثال آورده شده است:

برجسته: حداکثر 20 اسپری در 24 ساعت نیست.
Fortacin: بیش از 9 اسپری در 24 ساعت ، با 4 ساعت بین هر بار استفاده.
12. آیا می توانید از داروهای نوع اسپری تاخیری و ویاگرا استفاده کنید؟
تا آنجا که من آگاه هستم ، هیچ گونه نگرانی درباره ایمنی به طور مستقیم با مخلوط کردن اسپری های حساس کننده و داروهایی مانند ویگرا وجود ندارد. بنابراین تا زمانی که برای شما امن باشد که از هرکدام جداگانه استفاده کنید ، ترکیب آنها نیز خوب است.

13. جلوگیری از هدر رفتن اسپری
یک ترفند هوشمندانه که از خواننده دریافت کردم این است که ابتدا اسپری را به یک لیوان کوچک برسانید. سپس می توانید انگشت خود را درون مایع تشکیل شده آغشته کرده و آن را در ناحیه مورد نظر روی آلت تناسلی خود مالش دهید. این می تواند به جلوگیری از هدر رفتن اسپری برخی از آلت تناسلی ها کمک کند.

راه حل دیگر اسپری کردن از نزدیک است - 2 تا 3 سانتی متر فاصله باید خوب باشد.

14- در مورد کرم های تاخیری چطور؟
اگرچه اسپری ها رایج ترین نوع محصولات حساس کننده هستند ، اما برخی از آنها به شکل کرم وجود دارد. من شخصاً طرفدار کرم نیستم ، زیرا هرگز نمی توانید مطمئن باشید که هر بار به همین مقدار استفاده می کنید. با این حال ، با کرم ها می توانید همان دستورالعمل های استاندارد فوق را دنبال کنید.

افکار و سوالات شما
آیا در مورد استفاده از اسپری های تاخیری یا کرم ها تجربیاتی دارید و توصیه ای دارید که در مورد بهترین روش استفاده از آنها ، به خوانندگان دیگر پیشنهاد دهید؟ یا سؤالی دارید که من در اینجا به آنها پاسخ ندادم؟

و اگر مقاله را مفید یافتید ، واقعاً از یک نظر سریع قدردانی می کنم تا به من اطلاع دهید.

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید
اگر می خواهید اسپری تاخیری را امتحان کنید ، به بررسی من درباره 10 اسپری تأخیر برتر نگاهی بیندازید. برخی از آنها وجود دارد که به خوبی کار نمی کنند و یا موادی ندارند که می توانند عوارض جانبی ناخوشایند ایجاد کنند. بنابراین توصیه می کنم آنچه را که باید در مورد آنها بگویم را ببینید.

369 فکر در مورد "چگونه می توان از اسپری های تاخیری استفاده کرد - سوالات شما پاسخ داده می شوند"

 

منبع : sanykala

 

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی